Kartal EV TAŞIMA

Kartal ev taşıma işlemi başladığı zaman eşyaların önce paketlemesi ve toplaması yapılır önce ufak tefek eşyaların toplanır sonra salondan kaba eşyaların demontesi ve paketlenmesi titiz bir şekilde yapılır ve diğer personellerimiz o zaman içerisinden mutfak kırılacakları vb. eşyaları beyaz kağıtlar ile paketleyip kolilere yerleştiriyor.

Böyle eşyalarınız salon ve mutfak toplanması ve paketlenmesi bittikten sonra araca taşınır sonda diğer eşyalarınızın toplanması ve paketlenmesi yapılıp araca taşınır. 

 

Gidilen yeni adresinizde ise öne kaba eşyalar çıkartılıp montesi yapılır ve yerleştirilir yer daralmasın diye ufak tefek eşyaların taşınması ve yerleştirilmesi en sona bırakılır. Kaba eşyaların yerleştirilmesi yapıldıktan sonra ufak tefek eşyalar getirilip yerli yerine hijyenik bir vaziyette yerleştirilir. bu taşıma süresi en az 7- en çok 10 saat sürür.

EV TAŞIMA FİRMASI

Seçtiğiniz güzel eve eşyalarınızın zarar görmüş bir halde gelmesini istemezsiniz. Kartal evden eve taşıma şirketlerinin size sunmuş olduğu üstün kalite hizmeti sayesinde hiç bir şeye elinizi sürmez siniz. Kartal ev taşımacılığı yapan firmaların amacı size iyi bir hizmet sunmaktır.

Eşyaların taşınma sırasında zarar görmesi halinde Kartal evden eve nakliyat müşteriyi mağdur etmemek adına oluşan zararı telafi etme yönünde her türlü girişimde bulunacaktır.

 

 

Size düşen taşınacak malzemelerin hassas kırılabilir olanlarını ayırıp, nakliye şirketine bu konuda bilgi vermek. Bu yöntemle gözünüz gibi baktığınız yemek takımlarınız, bardaklarınız, porselen veya cam objeleriniz sapasağlam kalacaktır. Eğer kaliteli bir firma ile çalışırsanız tüm evinizi onlara emanet edebilir, sürekli kontrol etmek durumunda kalmazsınız.

 

Unutmayın ucuz olsun diye kendi başımıza taşınma işinin içine girmek yada kalitesiz bir nakliye şirketiyle anlaşmak eşyalarınıza elveda demenize bile neden olabilir. Kendiniz taşınma işlemini üstlenmeniz durumunda hem çok yorulabilir, hemde boşa zaman kaybetmiş olabilirsiniz. Üstelik büyük ve ağır olan eşyaların taşınması zor olduğundan hem eşyaya zarar verebilir hemde vücudunuzda ciddi sağlık sorunlarının meydana gelmesine neden olabilirsiniz.

Kartal Ev Taşıma sayfasına hoşgeldiniz.

Ev Taşıma

img

0850 346 5868

img
img